Sztuki walki Anny Lewandowskiej wraz z Amazonkami

Pierwsza część cyklu „Sztuki Walki” prowadzonego przez Anne Lewndowską została zrealizowana w Szpitalu im M Kopernika w Łodzi  ul Pabianicka 62 w trakcie prowadzonych  przez Stowarzyszenie Łódzki Klub Amazonka zajęć aktywności fizycznej zumba fitness  Znana trenerka odwiedziła nas w czasie trwania Zumby Fitness, którą prowadzi od kilku lat nasz trener Damian Antoniak.
Ania była mile ździwiona naszym pozytywnym nastawieniem do życia, zobaczyła kobiety uśmiechnięte , solidarne,wspierające się wzajemnie, kobiety , które mówią że dostały drugie życie .Dlatego chcą  żyć pełną piersią. Też tą której nie mają …………
Udowodniłyśmy , że po przebytej chorobie nowotworowej piersi , można wrócić do normalnego życia , pracować  i być szczęśliwą.
Dziękujemy Ani za wizytę , radość była obopólna, połączona z dużą dawką emocji i aktywniości fizycznej.

Stowarzyszenie Łódzki klub Amazonka Bardzo Dziękuje Ani Lewandowskiej, Ekipie TVN , realizującej pierwszą część cyklu ” Sztuki Walki „, Łukaszowi Riedel i całej ekipie Dzień Dobry TVN, dzięki , którym zrealizowano to spotkanie.
Dla Kobiet , które zmagają się z rakiem piersi,buntują się, zmieniają swoje życie, podnoszą się i odnajdują Nową Drogę , drugie życie by móc wrócić do społeczeństwa to niezwykle doświadczenie.
Dziękujemy za cudowne Chwile………

Film Na stronie https://dziendobry.tvn.pl/