BioMarine®Medical podstawą żywienia w leczeniu chorób nowotworowych.

Czy wiesz, że BioMarine®Medical to kompozycja lipidów niezbędnych do zachowania i odzyskania Twojego zdrowia?

Główną przyczyną powstawania i rozwoju zdecydowanej większości chorób, w tym chorób nowotworowych, są poważne niedobory prawidłowych tłuszczy. Dlaczego są tak ważne? Bo stanowią niezbędny budulec do zapewnienia prawidłowej budowy i działania systemów obronno-regeneracyjnych organizmu człowieka:

  • odpornościowego;
  • krwiotwórczego;
  • przeciwzapalnego;
  • regeneracyjnego;

Efekty wytworzone przez organizm człowieka są niezastępowalne. Co to oznacza? Że nie da się ich wytworzyć w żaden inny sposób. Dlatego też wdrożenie leczenia żywieniowego z wykorzystaniem odpowiednich lipidów (alkilogliceroli, skwalenu, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy A i D3), równolegle z leczeniem medycznym, powinno się stać priorytetem w każdym postępowaniu terapeutycznym. Gwarantuje to bowiem skuteczność i bezpieczeństwo terapii nieporównywalne z innymi metodami.

Skąd o tym wiemy? Bo od ponad 20 lat prowadzimy aktywną działalność naukowo-badawczą, współpracując z najwybitniejszymi naukowcami w Polsce i za granicą. Efektem tej współpracy są projekty badawcze w dziedzinie fizjologii organizmu człowieka, często pionierskie w skali światowej. Wyniki tych badań w niezbity sposób wykazały, jak potężne i wielokierunkowe efekty może wytworzyć odpowiednio odżywiany organizm człowieka.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu z prowadzonych przez nas projektów, jako pierwsi stworzyliśmy schemat dawkowania olejów rybich, opierający się na wynikach badań naukowych u pacjentów. Dzięki temu wiemy, jakie ilości rekomendować chorym, zmagającym się z infekcjami, chorobami onkologicznymi, RZS, łuszczycą, alergiami, chorobami serca i schizofrenią. Odpowiednia dawka jest bowiem kluczowa dla osiągnięcia zamierzonych efektów.

BioMarine®Medical– jedyne połączenie 3 rodzajów olejów rybich, które należy stosować równolegle z leczeniem medycznym, bo tylko w ten sposób możemy zapewnić najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii.